НОВОСТИ

Відповідальний за Євробачення звільняється, лишивши незакриті справи ТОП

на фото Павло Грицак на фото Павло Грицак
Головний продюсер з музичного та спортивного мовлення Національної суспільної телерадіокомпанії Павло Грицак подав заяву про відставку.

Про це повідомив член правління НСТУ Роман Вінтонів.

"Є майже триста незакритих угод по Євробаченню. Є пікет під Кабміном, на який прийшли люди, бо їм не заплатили 20% грошей за роботу на Євробаченні. Є розслідування КРУ і Прокуратури по Євробаченню. Є людина, яка відповідала за організацію Євробачення...", - написав він на Facebook.

За словами Вінтоніва, коли відповідального за проведену роботу запитали "Що вам треба, щоб завершити всі незакриті проблеми?", він написав заяву про звільнення.

SVV 4772"Тобто Євробачення провели ок. Всі щасливі. А от завершити документальну роботу нормально - ні-ні, це не до мене - самі розгрібайте. Я втомився. Я йду", - обурився журналіст, розмістивши в соцмережі заяву про відставку Грицака.

Міжнародний конкурс Євробачення-2017 виявився одним із найбільш бюджетних за останнє десятиліття. Україна витратила на його проведення 20,4 млн євро.

Про це повідомив заступник гендиректора Національного громадського телебачення України Павло Грицак, передає Інтерфакс-Україна.
Він також зазначив, що минулорічний конкурс в Швеції коштував 23 млн євро, конкурс в Австрії в 2015 році - 38,2 млн євро, в Данії в 2014 році - 49 млн євро, в Азербайджані в 2012 році - 58,2 млн євро. Нинішній конкурс в Україні коштував лише 20,4 млн євро.

За словами Грицака, після проведення Євробачення-2017 залишилося 135 млн гривень заощаджених коштів.

"Проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017 коштувало Україні 603 млн гривень при закладених в бюджет 738,9 млн гривень", - зазначив Грицак і повідомив, що наразі на рахунках оргкомітету конкурсу перебуває 277 млн ​​гривень, але розрахунки за фінансовими зобов'язаннями тривають.
Він також зазначив, що дохід від продажу квитків на міжнародний конкурс Євробачення-2017 склав 72,5 млн гривень.

"У нас дуже хороші показники доходів від продажу квитків: при плані в 44 млн гривень ми перевиконали на 65% цей план, і наші доходи склали приблизно 72 млн гривень", - сказав Грицак.

Всього було продано 64 тисячі квитків, 37,4% яких придбали іноземні гості.

Прочитано 5465 раз
Оцените материал
(0 голосов)
Опубликовано в Бизнес
 

Последние новости

МЫ в Facebook